Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane

Vážení rodičia a priatelia školy,
zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie pri Materskej S. H. Vajanského 5 Michalovce, IČO 42109042. Tento dar Vás nič nestojí, pretože odvedená daň  inak ostáva štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôver a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%.

Finančné prostriedky budú použité na:

  • skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
  • skvalitnenie vybavenia školy.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás tlačivo: vyhlasenie_o _poukazani_podielu_zaplatenej_dane_2023

Vopred ďakujeme.

Tento obsah bol zaradený v Neprehliadnite. Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.